Mobil604 793 882, 775 160 567

Masáže

Záda společně se šíjí a dolními končetinami tvoří místo velkého napětí. Především v těchto partiích se pak projevují bolesti z únavy.

Bolesti zad a nohou způsobuje nadměrné, jednostranné zatížení. Např. sezení u počítače, dlouhá jízda autem nebo špatné držení těla.

Masáž odstraní následky fyzické záteže a působí jako léčebný i preventivní prostředek proti bolesti zad.

Prokrví unavené svaly a vyplaví z těla odpadní látky.

Masáž uleví od bolestí v oblasti krku, hrudi a beder, usnadní dýchání a v neposlední řadě také zlepšuje psychiku.

Navodí pocit uvolnění, udržuje tělo v dobré fyzické kondici a mysl ve vyrovnaném stavu.

Lymfodrenáže

Lymfodrenáž je masážní technika zaměřená na lymfatický a cévní systém. Provádí se regulovaným podtlakem a jejím cílem je zlepšit odtok lymfy a urychlit látkovou výměnu.

Tělo si dokáže poradit s běžným zatížením toxickými látkami. Je-li však toxické zatížení velké, např. od špatné stravy nebo stresu, tělo se jedů zbavuje pomaleji a mohou se objevit otoky. V tomto případě se lymfodrenáž nabízí jako ideální řešení.

Touto masážní technikou se sníží objem škodlivých látek v těle, zlepší se hydratace pokožky, dojde k úbytku podkožního tuku a výrazné korekci celulitidy. Lymfatická masáž také nezanedbatelně posiluje imunitní systém človeka. Je velmi účinná při problémech s otoky končetin.

LYMFOVEN - přístroj pro sekvenční tlakovou kompresi končetin

Přístrojová lymfodrenáž je založena na přerušované kompresi končetiny, kdy dochází k vytváření tlakové vlny, která podporuje lymfatický systém a krevní oběh. Přístrojová komprese je vhodná i jako preventivní terapie u lidí vystavených dlouhému stání (u zaměstnanců v obchodě nebo v dopravě). Zařízení je určeno pro odstranění pocitu težkých nohou, vyhlazení celulitidy, zlepšení vzhledu, prevence křečových žil a zmírnění otoku dolních končetin.

Pro maximální efektivitu je vhodné kombinovat lymfodrenáž s kosmetickou vakuovou masáží.

VacuForm Professional

Přístroj pro kosmetickou vakuovou masáž

Přístroj je určen pro kosmetickou vakuovou masáž. Při této masáži dochází k přerušovanému působení podtlaku na tu část těla, ke které je přiložen skleněný aplikátor.

Jestliže se Vám nedaří zhubnout, je možné, že Váš organismus obsahuje větší množství toxických látek, které nedovolují tělu správně pracovat. Metabolismus je zpomalený a látková výměna nefunguje dokonale. Tuky proto tělo spaluje daleko pomaleji.

  Účinky přístroje:

 • *
 • Odstraňuje celulitidu

 • *
 • Tvaruje a zpevňuje problematické partie (hýždě, boky, stehna, bříško)

 • *
 • Zeštíhluje až o několik centimetrů

 • *
 • Zpevňuje kůži (aktivace kolagenu a elastinu)

 • *
 • Detoxikuje organismus

 • Masáží Vacuformem dochází kromě vyčištění lymfatického systému také ke štepení a rozmělňování tukových buněk, které následně lymfatický systém odvede do vylučovacích orgánů. Dojde tak k zeštíhlení a vytvarování problematických partií, ze kterých zmizí tukové polštářky.

Lávové kameny

Masáž lávovými kameny aplikuji pouze v zimních měsících.

Dopřejte si luxusní relaxaci celého těla. Vůně esenciálních olejů zklidní mysl a sálající teplo z lávových kamenů Vám dovolí zapomenout na starosti všedního dne. Prohřáté svaly se uvolní a rytmické masážní hmaty tak navodí klid a harmonii.

Masáž lávovými kameny je velmi účinná při bolestech (záda, šíje, hlava, klouby, svalstvo) a křečích. Uvolňuje veškeré napětí, fyzické i psychické. Díky prudké detoxikaci má i zeštíhlující efekt a významně snižuje celulitidu. Prohřáté tělo dokonale vstřebá esenciální výživný olej, který působí hloubkově. Pokožka zůstává hydratovaná a jemná.

Parafínové zábaly

Teplý parafínový zábal rozšiřuje cévy, je velice vhodný u revmatoidní artritidy, na zhrublé, suché a popraskané ruce.

Parafín dokáže při teplotě 55°C absorbovat a udržet velké množství tepla. Pokožku hluboce hydratuje, prokrvuje a zanechá ruce krásné a hladké. Působí blahodárně na nervovou soustavu.